Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Zmiana zawodowa – czy jesteś na nią gotowy?

Podaj dalej!

Czujesz, że czas na zawodową zmianę, ale coś Cię blokuje? Rozglądasz się za nowym zajęciem, ale nie masz pomysłu co to mogłoby być? Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze z doradcą zawodowym.

Warsztat online „Nowa praca – wyjście poza strefę komfortu” odbędzie się 3 sierpnia 2021 r.

Jeśli nosisz się z zamiarem konkretnej zmiany zawodowej, ale ciągle coś Ci w tym przeszkadza, Skorzystaj z doświadczenia specjalistów i weż udział w spotkaniu.

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Link do spotkania zostanie wysłany uczestnikom co najmniej godzinę przed spotkaniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami.

Szczegóły i zapisy: Agnieszka Wajdzik, doradca zawodowy, tel.: 77 44 89 940. email: a.wajdzik@nysa.praca.gov.pl.

 

źródło: powiat nyski
Zmiana zawodowa – czy jesteś na nią gotowy?

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kierujący volkswagenem jechał 111 km/h w terenie zabudowanym

pt Lip 30 , 2021
Policjanci z nyskiej drogówki zatrzymali kolejne uprawnienia do kierowania pojazdami. 40- latek wpadł na policyjny radar w miejscowości Makowice, kiedy pędził swoim volkswagenem z prędkością ponad 110 km/h. Mundurowi kontrolowali tam trasę zaznaczoną na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.   Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie do przekazywania informacji na temat […]