Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Wymieniona stolarka okienna w WTZ w Nysie

Podaj dalej!

Starosta nyski  Andrzej Kruczkiewicz oraz członek Zarządu Powiatu Joanna Burska wizytowali dziś budynek Warsztatów Terapii Zajęciowej, w którym została wymieniona istniejąca stolarka okienna w siedmiu pomieszczaniach. Wymieniono łącznie 11 okien.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach obszaru F – tworzenie warsztatów terapii zajęciowej oraz przeciwdziałanie degradacji infrastruktury istniejących warsztatów terapii zajęciowej. Projekt wykonany przez Caritas Diecezji Opolskiej na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej, dofinansowany ze środków PFRON.

W warsztatach terapii zajęciowej uczestniczą osoby z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Jest to dla nich ważne miejsce integracji i rehabilitacji. I dlatego tak istotne jest zapewnienie im odpowiednich warunków.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Dwa zdarzenia drogowe w tym samym miejscu

pt Sty 22 , 2021
Oblodzenie drogi przyczyniło się do dwóch wypadków, które miały miejsce we wsi Poręba w gminie Leśnica. Pierwszy z nich to zderzenie busa z fordem focusem. Bus wpadł w poślizg i zjechał na przeciwny pas, gdzie uderzył w forda. Jedna osoba została zabrana do szpitala. W miejsce zdarzenia doszło też do […]