Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Tak doszło do dachowania na drodze do Cisowej. Kierowca szuka świadków zdarzenia.

Podaj dalej!

14 października po godz. 17 na drodze powiatowej pomiędzy Kuźniczką a Cisową dachował ford. Otrzymaliśmy nagranie zdarzenia z kamery umieszczonej w tym samochodzie. Jego kierowca szuka świadków zdarzenia.

Na nagraniu widać moment poprzedzający kolizję. Ford jechał w kierunku Cisowej, gdy na łuku drogi samochód jadący z naprzeciwka niebezpiecznie zbliżył się do osi drogi, auta zderzyły się luterkami, w wyniku czego kierowca forda stracił panowanie nad kierownicą, prowadzony przez niego pojazd wypadł z drogi i dachował.

Kierowca drugiego samochodu bez zatrzymania się odjechał z miejsca zdarzenia.

Pan Bartosz prosi o pomoc świadków zdarzenia i osoby jadące drogą w czasie, gdy doszło do kolizji, aby ustalić drugiego uczestnika. Numer telefonu: 532 361 576.

Źródło: kk24.pl

O zdarzeniu pisaliśmy w artykule – Dachowanie w Kędzierzynie-Koźlu

źródło: O!POLSKIE RATOWNICTWO

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Dzień pieczonego ziemniaka – 21 X 2021

wt. paź 19 , 2021
JESIEŃ TO CZAS ZBIORÓW ZIEMNIAKÓW, A PRZY TYM ŚWIETNA OKAZJA DO WSPÓLNEJ ZABAWY I BLIŻSZEGO POZNANIA TEGO WARZYWA. DNIA 21 X UCZNIOWIE KLASY 1 TUG ORAZ 1 TI, ZAPRASZAJĄ UCZNIÓW ORAZ NAUCZYCIELI NA ZIEMNIACZANĄ UCZTĘ PO 3 ORAZ 4 LEKCJI PRZY POKOJU NAUCZYCIELSKIM. źródło: Zespól Szkól i Placówek Oświatowych, Nysa