Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego

Podaj dalej!

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły oraz Dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki – Rolanda Wrzeciono, serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji projektu pn. „Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego”.

Ośmiu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, która mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

Rekrutacja osób zainteresowanych udziałem w Programie potrwa do 19 kwietnia 2021 r.  Zgłoszenia do programu prosimy przesyłać na adres invest@ocrg.opolskie.pl.

Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.ocrg.opolskie.pl w zakładce „Projekty”, dalej „Mentoring Biznesowy”.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Artykuł Program Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego pochodzi z serwisu Gmina Nysa.

źródło: Nysa

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Policjanci zatrzymali 41-latkę za usiłowanie zabójstwa

pon. mar 29 , 2021
Kietrzańscy policjanci zatrzymali 41-latkę, podejrzaną o usiłowanie zabójstwa swojego znajomego. Kobieta pomimo, że próbowała się jeszcze ukryć przed policjantami, została zatrzymana już chwilę po zdarzeniu.Na początku marca, policjanci z Komisariatu Policji w Kietrzu otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej na terenie miasta. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu mundurowi […]