Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Pożar mieszkania w Brzegu. Strażacy ewakuwali osobę niepełnosprawną

Podaj dalej!

W czwartek 21 stycznia o godzinie 17:35 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzegu przyjął zgłoszenie o pożarze mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ulicy Sucharskiego w Brzegu.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że wewnątrz mieszkania uwięziona jest osoba niepełnosprawna, którą strażacy ewakuowali z mieszkania.

Osoba została przekazana przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego i przetransportowana do szpitala.

Z budynku ewakuowano część innych lokatorów, jednak tuż po działaniach mogli wrócić do swoich mieszkań.

Na miejsce zdarzenia skierowano 5 zastępów straży pożarnej z JRG Brzeg, OSP Lubsza i OSP Michałowice.

Foto: GłosPowiatu24.pl, Mateusz

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Dyspozytornia medyczna w Opolu włączona w strukturę OUW

czw Sty 21 , 2021
Od 1 stycznia 2021 r. opolska dyspozytornia w całości została przejęta przez wojewodę opolskiego i tym samym włączona została do nowo powstałego Wydziału Zdrowia i Powiadamiania Ratunkowego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wszyscy dyspozytorzy przyjęli nowe warunki pracy. Przejęcie dyspozytorni medycznej przez wojewodę opolskiego nastąpiło z mocy ustawy z dnia 8 września […]