Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Poważny wypadek z udziałem motocyklisty na DK 45 w Jasieniu.

Podaj dalej!

W środę 16 września o godzinie 13:31 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 45 na trasie Kluczbork – Opole.

W miejscowości Jasienie doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki Mitsubishi Galant.

Do działań skierowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, jeden z OSP Jasienie, Zespół Ratownictwa Medycznego z Kluczborka, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 23 z Opolskiej Bazy HEMS i policję z Kluczborka.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym wyjeżdżając z drogi polnej, wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym DK 45 motocyklistą.

Poszkodowany motocyklista został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Oleśnie. Kierowcy Mitsubishi nic się nie stało.

Droga w miejscu wypadku na czas prowadzonych działań przez służby była zablokowana. Od godziny 15 ruch odbywa się normalnie.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

81 rocznica agresji sowieckiej na Polskę i Dnia Sybiraka

śr. wrz 16 , 2020
Burmistrz Nysy zaprasza na obchody z okazji 81. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę i Dnia Sybiraka. Wydarzenie odbędzie się w dniu 18 września (piątek) o godz. 11.00. Będzie to okazja do refleksji i oddania hołdu ofiarom sowieckich represji. Na Placu Kopernika tradycyjnie parlamentarzyści, władze samorządowe, a także stowarzyszenia pielęgnujące pamięć […]