Podtrucie tlenkiem węgla w Kędzierzynie-Koźlu

Podaj dalej!

W piątek 16 kwietnia około godziny 2 w nocy do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnej obecności tlenku węgla w jednym z mieszkań w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Dąbrowskiego.

 

Jeszcze przed przybyciem służb mieszkanie zostało przewietrzone a osoby w nim przebywające opuściły pomieszczenie.

Po przyjeździe służb na miejsce w wyniku rozpoznania stwierdzono, że w jednym z mieszkań na parterze budynku po sprawdzeniu urządzeniami pomiarowymi na obecność tlenku węgla wynik wyniósł około 80ppm.

Wszystko to za sprawą najprawdopodobniej piecyka gazowego.

W pomieszczeniu przebywało 5 osób z czego trzy gorzej się poczuły a ich objawy wskazywały na podtrucie się tlenkiem węgla, wszystkie osoby zostały oddane pod opiekę obecnych na miejscu Zespołów Ratownictwa Medycznego.

Foto: kk24.pl

źródło: O!POLSKIE RATOWNICTWO
Podtrucie tlenkiem węgla w Kędzierzynie-Koźlu

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Amfetamina, marihuana oraz tabletki ekstazy w mieszkaniu 38-latki

pt Kwi 16 , 2021
Prudniccy kryminalni zatrzymali 38-letnią mieszkankę miasta. Policjanci w jej mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 gramów różnego rodzaju narkotyków. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi jej do 3 lat więzienia.   Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 38-letnia mieszkanka miasta może mieć zgromadzone […]