Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Płonie tartak w Grodzisku – na miejscu już 14 zastępów

Podaj dalej!

W środę 21 lipca o godzinie 20:04 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Strzelcach Opolskich wpłynęło zgłoszenie o pożarze tartaku w miejscowości Grodzisko.

Do zdarzenia natychmiast zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu zastano objętą całą ogniem hale o wymiarach 30x15x10 wypełnioną drewnem. Kierujący Działaniem Ratowniczym poprosił o zadysponowanie dodatkowych sił i środków.

Na miejsce skierowano dodatkowe zastępy jop z powiatu strzeleckiego oraz dwa ciężkie samochody gaśnicze z JRG 1 Opole i JRG Krapkowice.

Przy pożarze pracuje już łącznie 14 zastępów.

Akcja gaśnicza trwa.

Foto: Czytelnik , Opolskie na Sygnale , KW PSP Opole i OSP Kadłub.

 

źródło: O!POLSKIE RATOWNICTWO
Płonie tartak w Grodzisku – na miejscu już 14 zastępów

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Skakali po radiowozach. Swoje głupie zachowanie uwiecznili na zdjęciach w sieci

czw. lip 22 , 2021
Policjanci z Ozimka ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu strzeleckiego, którzy skakali po radiowozach. Swoje wyczyny udokumentowali na zdjęciach, które następnie umieścili w internecie. W ten sposób młodzi ludzie próbowali zaimponować swoim znajomym. Teraz za uszkodzenie mienia grozi im kara nawet do 5 lat więzienia.   Na ślad chuligańskich zachowań […]