Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Niewybuch w Nysie

Podaj dalej!

W piątek 16 października około godziny 14 straż pożarna oraz policja otrzymała zgłoszenie o niewybuchu na ulicy Piłsudskiego w Nysie.

Pracownicy podczas wykopów na ulicy Piłsudskiego obok urzędu pocztowego natknęli się na niewybuch.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Nysy oraz policję, która podjęła decyzję o zamknięciu wiaduktu na ulicy Piłsudskiego oraz drogi obok której znaleziono niewybuch.

Samochody musiały kierować się ulicą Podolską oraz Zwycięstwa aby objechać miejsce zdarzenia. Na miejsce wezwano saperów z Brzegu, którzy przybyli na miejsce zdarzenia po około godzinie.

Po odkopaniu i wyciągnięciu okazało się, że wykopany przedmiot to granat moździerzowy. Po około 4 godzinach wiadukt został otwarty.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zderzenie na 237km autostrady A4

sob Paź 17 , 2020
Podaj dalej!UdostępnijTweetPin0sharesKolizją zakończyło się zderzenie dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w piątek 16 października 2020 roku po 19:30 na autostradzie A4. Na 237 kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic doszło do zderzenia dwóch samochodów. Samochody znalazły się poza jezdnią. Nikt w zdarzeniu nie został poszkodowany. Dokładne przyczyny zdarzenia ustala […]