Nietrzeźwy mężczyzna spadł ze schodów. Podczas udzielania pomocy stał się agresywny

Podaj dalej!

W piątek 16 kwietnia około godziny 10 służby otrzymały zgłoszenie o upadku mężczyzny ze schodów w budynku mieszkalnym przy ulicy Sikorskiego w Głuchołazach.

Jak pierwsi na miejscu pojawili się strażacy. 61-letniemu mężczyźnie udzielono pomocy. Podczas jej udzielania okazało się, że ranny jest pod wpływem alkoholu.

Po przyjeździe na miejsce ZRM, ratownicy podjęli dalsze czynności. Kiedy mężczyzna został umieszczony na desce stał się agresywny. Zerwał pasy zabezpieczające go na desce i stanowczo odmówił udzielania dalszej pomocy.

Ratownicy odstąpili od dalszych czynności wobec nietrzeźwej osoby. Dalsze czynności wobec niego podjęli funkcjonariusze policji.

Foto: nowinynyskie.com.pl

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Pożar w budynku w Gogolinie

sob. kw. 17 , 2021
W piątek 16 kwietnia o godzinie 6:31 do Dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Gogolin.   Po przyjeździe pierwszych zastępów w wyniku rozpoznania stwierdzono duże zadymienie na poddaszu budynku. W momencie gdy doszło do pożaru w budynku znajdowała się jedna […]