Mężczyzna i kobieta zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

Podaj dalej!

Dwa dni i dwóch zatrzymanych, którzy podejrzani są o przestępstwa narkotykowe. Do zatrzymań doszło na terenie Głubczyc. Zabezpieczone narkotyki to amfetamina, marihuana, sadzonki konopi indyjskiej oraz dopalacze.

 

Policjanci wydziału kryminalnego głubczyckiej komendy, którzy zajmują się przestępstwami narkotykowymi wpadli na trop dwóch podejrzanych o posiadanie narkotyków mieszkańców Głubczyc. Pracujący nad tą sprawą kryminalni, ustalili miejsca zamieszkania podejrzanych po czym pojechali pod wytypowane adresy.

W pierwszym przypadku w mieszkaniu policjanci zastali 23-letnią kobietę, która nie spodziewała się wizyty funkcjonariuszy. Podczas wykonywanych czynności na miejscu kryminalni znaleźli ukryte narkotyki. Była to: amfetamina, marihuana, dopalacze oraz sprzęt służący do przetwarzania narkotyków. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do jednostki policji, gdzie usłyszała zarzuty. Podejrzanej grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Do drugiego zatrzymania doszło już dzień później, ulicę obok. Tutaj policjanci w mieszkaniu ujawnili amfetaminę, marihuanę oraz sadzonki konopi indyjskiej. 43-letni mieszkaniec usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i jemu również grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze będą sprawdzać czy podejrzani działali w porozumieniu.

Policja Głubczyce

foto. ratownictwo.opole.pl

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zderzenie siedmiu aut na DW 901 w Oleśnie

sob Lip 31 , 2021
W piątek 30 lipca w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 901 doszło do zderzenia siedmiu pojazdów. Jedna osoba została ranna. Przyczyną zdarzenia było intensywne zadymienie spowodowane pożarem zboża. Na spowitej dymem drodze wojewódzkiej nr 901 samochody zaczęły się ze sobą zderzać. W sumie w zdarzeniu uczestniczyło siedem pojazdów. Podróżowało […]