Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Jechała do pracy – miała blisko 2 promile alkoholu

Podaj dalej!

Jechała do pracy – miała blisko 2 promile alkoholu.

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek (22 listopada), tuż przed godziną 9:00 na terenie miasta. Prudniccy policjanci ruchu drogowego zauważyli i po chwili zatrzymali do kontroli osobową skodę. Tor jazdy pojazdu bowiem wskazywał, że kierowca może być nietrzeźwy.
Za kierownicą samochodu siedziała 50-letnia mieszkanka powiatu prudnickiego. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Urządzenie pokazało, że w organizmie miała blisko 2 promile alkoholu. Kobieta w takim stanie jechała do pracy.
Policjanci 50-latce już zatrzymali prawo jazdy. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi jej nawet do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz minimalnie 5 000 złotych grzywny.
PAMIĘTAJMY!!!
Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Pijani kierowcy w konfrontacji z prawidłowo poruszającymi się uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Źródło KPP w Prudniku Foto Archiwum

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Oszukać przeznaczenie. Kierujący ciężarówka wjechał w drzewo, z kabiny niewiele zostało

czw listopad 25 , 2021
W czwartek 25.11 wpłynę zgłoszenie z nr alarmowego 112 do słuzb ratunkowych o wypadku na trasie Kup-Murów. Kierujący samochodem ciężarowym zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. O dużym szczęściu może mówić kierowca ,któremu nic się nie stało. Na miejscu są 3 zastępy straży oraz policja pogotowie i pomoc drogowa. […]