Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Dzień Babci i Dziadka

Podaj dalej!

Ilustracja do informacji: Dzień Babci i Dziadka
Babcia i dziadek są osobami, które zajmują szczególne miejsce w sercu każdego z nas.
Dziadkowie pokazują nam świat i uczą wrażliwości. Są dla nas oparciem w dzieciństwie i później, gdy stajemy się starsi. W dużej mierze uczestniczą w naszym życiu i mają wpływ na to, kim jesteśmy teraz. Oczywiste jest to, że bez nich nie byłoby naszych rodziców i nas też. Warto docenić bezinteresowną i naturalną miłość, którą od nich dostajemy.
Tegoroczny Dzień Babci przypada właśnie dziś w czwartek, 21 stycznia, a Dzień Dziadka w piątek 22 stycznia. To cudowna okazja do tego, żeby pokazać tym wspaniałym seniorom, jak bardzo ich kochamy i jak wiele dla nas znaczą.
Z tej okazji wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wielu chwil pełnych uśmiechu. Abyście zawsze byli pełni miłości i mądrości, a każda chwila z bliskimi dawała Wam radość i siłę.

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Najważniejsze inwestycje w 2020 r.

czw Sty 21 , 2021
  O najważniejszych inwestycjach zrealizowanych w 2020 roku na terenie powiatu nyskiego mówi starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz   źródło: powiat.nysa.pl