Dobre wiadomości dla mieszkańców miejscowości Łąka

Podaj dalej!

Na prośbę mieszkańców miejscowości Łąka, odbyło się spotkanie wicestarosty Damiana Nowakowskiego z radnym Powiatu Nyskiego Zbigniewem Karnasiem oraz Iloną Grodzińską sołtysem miejscowości Łąka.

Głównym punktem spotkania było omówienie bieżących spraw oraz problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, którzy wnioskowali o przejście dla pieszych. W celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, wicestarosta na spotkaniu zadeklarował, że do końca miesiąca takie przejście powstanie.

Wizyta była również okazją do przekazania na ręce pani sołtys hortensji w celu upiększenia terenu, wokół którego spotykają się mieszkańcy. Teren już zachęca do aktywnych form spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, a będzie jeszcze ładniej!

W spotkaniu uczestniczyli również Jan Chochorowski przewodniczący Rady Sołeckiej, Sylwester Łucki radny Rady Miejskiej w Otmuchowie oraz Jacek Tarnowski naczelnik Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska.

 

źródło: powiat nyski

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Wizytacja w miejscowości Kamienica

czw wrz. 23 , 2021
W środę, 22 września, w miejscowości Kamienica, w gminie Paczków, odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli wicestarosta Damian Nowakowski, przedstawiciele Wód Polskich, sołtys Kamienicy Adam Czadankiewicz oraz radna Aneta Sypek. Spotkanie odbyło się na prośbę mieszkańców, którzy zgłaszają problem związany z zanieczyszczeniem rzeki w miejscowości Kamienica. Głównym punktem spotkania, była […]