Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Dachowanie na DW 426 Zalesie Śląskie – Olszowa

Podaj dalej!

We wtorek 29 września około godziny 8:20 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 426 w miejscowości Olszowa.

Na wysokości skrzyżowania na Czarnocin kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował na barierach energochłonnych.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia skierowano zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, OSP Leśnica, OSP Olszowa, ZRM i Policję.

Na czas prowadzonych działań ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Foto: OSP Olszowa

Artykuł Dachowanie na DW 426 Zalesie Śląskie – Olszowa pochodzi z serwisu O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl.

źródło: O!POLSKIE RATOWNICTWO
Dachowanie na DW 426 Zalesie Śląskie – Olszowa

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Wypadek w Dąbrowie – 5 osób rannych.

wt Wrz 29 , 2020
Podaj dalej!UdostępnijTweetPin0sharesWe wtorek 29 września 15 minut po północy opolskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 46 w Dąbrowie. Doszło tam do zderzenia się dwóch samochodów. Prawdopodobnie kierujący renault kangoo zauważył w ostatnim momencie stojącą na drodze ciężarówkę, która zawracając zsunęła się do rowu. W związku z tym zjechał […]