Warning: Use of undefined constant full - assumed 'full' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/certe/domains/nysa.politycznie.eu/public_html/wp-content/plugins/rss-post-importer/app/classes/front/class-rss-pi-front.php on line 205
 

Sołtysy – samochód dostawczy w przydrożnym rowie

Podaj dalej!

02.07.2020r, o godz. 23:53 dyżurny SK KP PSP w Olesnie otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Sołtysy.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że w wyniku nie zachowania należytej ostrożności, kierowca auta dostawczego wjechał do przydrożnego rowu.

Kierowcy jak i pasażerowi nic się nie stało.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a na czas prowadzonych działań wprowadzili ruch wahadłowy.

Do akcji zadysponowano OSP Kowale, JRG Olesno oraz Policję.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dokładnie w tym miejscu miało miejsce wcześniejsze zdarzenie, podczas którego ciężki ładunek zsunął się z naczepy.

Foto: OSP Kowale

Artykuł Sołtysy – samochód dostawczy w przydrożnym rowie pochodzi z serwisu O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl.

źródło: O!POLSKIE RATOWNICTWO
Sołtysy – samochód dostawczy w przydrożnym rowie

Podaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Pożar budynku w miejscowości Kup

pt Lip 3 , 2020
Podaj dalej!UdostępnijTweetPin0shares W czwartek 2 lipca po godzinie 18 do opolskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Kup przy ulicy Młyńskiej. Do zdarzenia zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej. Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu stwierdzono, że pożarem objęte jest jedno pomieszczenie w budynku gospodarczym skąd osoby postronne ewakuowały […]